fbpx
  • Loading
Home / Apie mane

Apie mane

Sveiki,

Mane vadina  Inesa. Be galo mėgstu siūti ir kurti, žaviuosi viskuo, kas siejasi su apranga, mada ir rankų darbu. Mokydamasi įgijau ne tik technologijos žinių, kaip pagaminti, bet ir dizaino bei įvaizdžio kūrimo patirties, todėl stengiuosi kurti visumą, atitinkančią šių dienų poreikius ir madą. Siuvimą pamėgau jau seniai, jis lydi mane nuo pat vaikystės lėlių, o dabar jau ir gyvosios lėlytės puošiasi mano darbais. Myliu savo kuriamus darbus ir stengiuosi, kad jie sušildytų ne tik kūną, bet ir sielą…..

Jei Jus domina rūbeliai krikštynoms, ieškote idėjos, kaip papuošti mažąjį vaikelį, kad krikštynų rūbai išliktų ilgam prisiminimui – užsukote kaip tik čia.
Rūbelius siuvu iš lino ar kitų kruopščiai atrinktų natūralių audinių, puošiu mezginiais ar rankų darbo puošyba. Stengiuosi, kad kiekvienas rūbelis būtų kokybiškas, patogus, gražus ir vertas tos progos, kuriai jis skirtas.

Krikštynoms rasite rūbelius nuo 68 cm. iki 104 cm. ūgio. 
Jei nesusigaudote dėl dydžio – klauskite, atsakysiu.

Jei susidomėjote ir turite klausimų, pasiūlymų ar pastabų, paskambinkite man tel: +370 60077776 arba parašykite į el. paštą: jolainevaikams@gmail.com – mielai padėsiu.

Su meile Inesa.

kriksto rubai