Home / Ekologiški drabužiai vaikams / Ekologiški miego drabužiai iš DėdėMiegas.lt. Atsiliepimas

Ekologiški miego drabužiai iš DėdėMiegas.lt. Atsiliepimas

ekologiski naktinukai mergaitems

„Dėdė Miegas“, jo ekologiški naktinukai su Kakės Makės piešinuku  arba kaip pirkinys tapo dideliu džiaugsmu dukrytei ir mamai.

 

Ar Jums buvo taip, kad nupirkusios savo vaikeliui drabužėlį likote patenkintos ir vaikelis tuo rūbeliu džiaugėsi? Norite, kad būtų džiaugsmo jums ir vaikeliui labai ilgai? Mes mamos renkam rūbelius vaikams pagal kitus kriterijus, nei mažieji rinktųsi. Mes vertinam patogumą, kokybę, o mažieji pirmiausiai kreipia dėmesį išvaizdai. Dėl šios priežasties ir būna mažų nesuderinamumų renkantis. Kas nulems tą galutinį džiaugsmą? Esu vaikiškų drabužėlių kūrėja, kuri augina mažą mergytę, tad patirties tame turiu ir noriu pasidalinti savo istorija, apie įsigytą dukrytei drabužėlį tai buvo naktinukai mergaitėms. Bet ši istorija – visiškai pritaikoma ir berniukams  :-)

Manau, kad ne viena mama man pritars kaip gera ir malonu eiti miegoti su patogiais ir maloniais naktiniais. Net nepajuntame kaip gražūs, bet deja ne tokios geros sudėties, nepatogūs naktinukai taip ir praguli spintoje nepaliesti. Vis dėvime tuos kurie maloniausi kūnui, su kuriais gerai pailsim, kol jie visiškai susidėvi. Regis mūsų vaikučiai jei tik turėtų šią patirtį ir galėtų rinktis – padarytų lygiai taip pat. Kartais net nesusimąstom apie tai, kad galbūt mūsų vaikelis blogai miega ir būna nepailsėjęs, nes miego drabužiai jam tiesiog trukdė tas ilgas miego valandas.

Norėdama savo dukrytei labai  gero jausmo naktinuokuose, kad vakaro ji labai  lauktų, o miegas būtų mielas ir saldus, ryte pramerktos akytės žvalios – leidausi į paiešką rasti ekologiškus naktinukus. Paklausit, kodėl būtent ekologiškus? Todėl, kad  geros sudėties vien nepakanka, na pavyzdžiui medvilnė – smagūs naktiniai iš jos, bet medvilnės pluoštas labiausiai užterštas, nes kol užauga medvilnės  augalas, jis yra purškiamas įvairiais insekticidais ir pesticidais…, brrr… – prie vaiko odelės liesis, kuri yra tokia jautri ir dar tiek laiko kol truks miegelis, visas 8 ar 10 valandų. Juk vaikelį norisi apgobti švelniais jo odai rūbeliais. Na nenoriu, kad dukrytė turėtų kokią alergiją, nes aš ją jau turiu.

Taigi mano paieška sustojo – „Dėdės Miego“  internetinėje parduotuvėje atradau, kad yra:  ekologiški drabužiai, netgi ekologiška lininė patalynė, ekologiška pižama-šliaužtinukai ir kaip tik mums – organinės medvilnės (ekologiškos) ir bambuko pluošto naktinukai mergaitėms.  Bambuko audinys priskiriamas ekologiškiems, nes pats bambukas be galo greitai auga – net 1m. per parą, tad jo tręšti nereikia. Bambuko audinio savybės pranašesnės jį lyginant su medvilne, nes jis greičiau išdžiūsta, audinys tvirtesnis ir  net 4-uris kartus geriau sugeria drėgmę. Be to yra švelnus ir turi antibakterines savybes, ko visiškai neturi medvilnė. Tokia naktinukų audinio sudėtimi likau labai patenkinta, audinukas storesnis, tad tikrai bus šilta žiemos naktimis ir visą pavasarį, kokybė taip pat patiko, modeliuką su dukryte pasirinkom puoštą lietuvių dailininkės L. Žutautės piešinuku, nes mano dukrytė didelė piešinių gerbėja, beje ir pati labai mėgsta piešti. Kiti rūbeliai buvo puošti kitos dailininkės Ievos Babilaitės piešinėliais, bet tai buvo pižama vaikams. Labai buvo miela, kad naktinukai mergaitei bus su ne bet kokiais, o – lietuvių dailininkės piešinėliais ir dar pieštais ekologiškais dažais.  Geriau ir būt negali.

„Dėdė miegas“ noriai mus telefonu pakonsultavo dėl dydžio, patarė rinktis didesnius naktinukus, mat mūsų rankovytes naktinukams galima paraitoti, tad  jie mums dabar ilgai tarnaus. Ir dar pridėjo patarimą, kad nepamirštumėm skalbti naktinukus tik su ekologiškais skalbikliais, mat jei padarysim priešingai – pluoštas užsiterš ir iš mūsų noro turėti patogius ir gražius – liks tik gražūs naktinukai. Šiltas pokalbis dar labiau užtvirtino apsisprendimą, jausmas viduje sakė, kad pasirinkimas teisingas.  Po pokalbio  mintimis sugrįžau atgal… ups – aš kažką praleidau.

Taip, praleidau….. Mintyse greitai prisiminiau, kad naktinukų piešinėlių autorės pavardė kažkur girdėta. Greitai pasiėmiau šiuo metu pačias mėgiamiausias dukrytės knygeles “Kakė Makė”,  kurias skaitom vakarais, o  jų turim visas tris. Ant jų – ta pati pavardė  – Lina Žutautė. Patikrinau informaciją ir nudžiugau, kad pačių mėgiamiausių dukrytės knygelių ir jų piešinukų autorės Linos Žutautės piešinėlis bus ir ant dukrytės naktinukų. Štai tau ir sutapimas, o gal … stebuklas? Šios knygelės tarp jos darželio draugų jau tapo betseleriu. Mano dukrytei tai buvo didelis džiaugsmas, dabar ji su naktinukais kurie puošti tarsi  jos draugės Kakės Makės, kurios knygeles  skaitom vakarais prieš miegelį ir grožimės tais pačiais piešinėliais.

Na štai kur atvedė mano svajonė rasti geriausią dukrytei, to net nesitikėjau. Labai smagu, kad Lietuvoje galima įsigyti kokybiškų, patogių, mielų ir ekologiškų rūbelių, sušildytų juos kuriančių rankų, nes yra gaminančių su meile, tarsi savo vaikams…. Aš tuo įsitikinus… Nes žinau, kad apie viską gali pagalvoti ir tiek įdėti į savo kūrinį, tik tie  žmonės, kurie myli savo užsiėmimą, savo kūrybą. Jie ir nori, kad  tuo kūriniu džiaugtųsi jį turintis.

Ačiū „Dėdei Miegui“ už jo nuostabius, patogius ir mielus ekologiškus naktinukus, kuriuose gyvena patogumas ir istorijos…, o tai vaikams patinka. Kurkite ir toliau. Čia nuo Julijos Dėdei miegui.

Ačiū Linai Žutautei už knygeles “Kakė Makė ir netvarkos nykštukas”, “Kakė Makė ir pabėgusios ausys”, “Kakė Makė ir didelė tamsa” , už jų  istorijas ir piešinėlius, ir už tai, kad padeda „Dėdei Miegui“ ateiti  pas vaikus  😉 . Čia Linai Žutautei nuo mano dukrytės Julijos, va taip – kaip Kakė Makė.

Žinau, kad be šių naktinukų mergaitėms,  pas „Dėdę Miegą“ –  yra ir kiti ekologiški drabužiai vaikams, vaikiška pižama, vaikiškas chalatas, ekologiška pižama šliaužtinukas puoštas lietuvių dailininkių piešinukais, ekologiška lininė patalynė, ekologiški naktiniai maitinančiai, vilnonis smėlinukas, megztos kojinės vaikams ir mieli lietuvių dailininkių Ievos Babilaitės ir Linos Žutautės ekologiški migdukai, tiksliau – migdukas kūdikiui – lėlytė su grikių lukštų užpildu ir natūraliu gintaru jose. Paklausit kam gintaras ir grikių lukštai? Apie tai pasiskaitykite patys  čia , aš ir taip jau išsiplėčiau. Tik labai trumpai pakuždėsiu, kad mes jau turim norą turėti vieną iš šių lėlyčių.

Labai gaila, bet „Dėdė miegas“ baigė savo veiklą ir šių puikių rūbelių Lietuvos padangėje jau nėra, bet yra begalo daug Kakės Makės istorijų. Smagaus skaitymo su mažaisiais.