Home / Lininiai-krikšto-rūbeliai / Linine-krikšto-suknelė / Krikštynų suknelė. Kokią pasirinkti, jei mergaitė lieknesnė nei įprastai?

Krikštynų suknelė. Kokią pasirinkti, jei mergaitė lieknesnė nei įprastai?

Krikštynų suknelės mergaitėms yra įvairiausių modelių ir jos siuvamos standartinio dydžio. Dėl šios priežasties lieknesnėms mergaitėms jos netinka – yra laisvos, plačios, negražiai atrodo. Ką daryti jei norime, kad mergaitė gerai atrodytų su krikštynų suknele?

 

Krikštynų suknelių modeliai tinkantys lieknai mergaitei

Norint, kad mergaitė su krikštynų suknele gražiai atrodytų reikėtų pasirinkti tokius krikšto suknelių modelius, kurie leistų koreguoti krikšto suknelės prigludimą liemens srityje. Tai būtų įvairūs dirželiai, įsiūtos gumytės, surišimai ties liemeniu. Su jais suknelė liemens srityje būtų gražiai prigludusi. Nugaroje esantis surišimas dar ir papuoštų pačią krikštynų suknelę.

Lieknesnei mergaitei taip pat galima rinktis tiesaus silueto krikšto suknelių modeliukus.

Linine kriksto suknele

Lieknoms mergaitėms tinka  nuo pečių platėjantys, trapecijos formos krikštynų suknelių  modeliukai. Kurie gali būti ir suraukti apačioje, taip gautųsi dar kitas, taip vadinamas „balioniuko“ ar „O“ formos krikštynų suknelės modelis.

Geriausias pasirinkimas, kad krikštynų suknelė lieknai mergaitei atrodytų idealiai.

Jei norime, kad balta krikštynų suknelė atrodytų idealiai lieknesnei mergaitei, geriausias pasirinkimas yra ją siūdintis individualiai. Šis pasirinkimas turi daugiau privalumų dėl to, jog  suknelė krikštynoms lieknai mergaitei atrodys idealiai ne tik liemens srityje, bet gražiai ir idealiai priglus ties krūtine, bei suknelės pečių plotis nebus per didelis, nei renkantis standartinio dydžio suknelę. Siuvantis individualiai, krikšto suknelė yra pritaikoma pagal mergaitės apimtis.

Jei turite klausimų, reikia pagalbos ar  norite siūdintis suknelę individualiai, parašykite puslapyje „Reikia pagalbos“ – esančioje anketoje savo klausimus ir pageidavimus. Mielai jums padėsiu.

 

Parašykite aptiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.