Home / Pirkimas-pristatymas

Pirkimas-pristatymas

KAUNE  prekes galima atsiimti atvykus į kūrybinę studiją, esančią  Raudondvario pl. 76-2A/105 kab.

       I-V  galite atvykti susiderinę laiką tel:+370 60077776 (skambinti darbo metu nuo 9-17 val.).

VI-VII- nedirbame.        

PRISTATYMO BŪDAI

 • Naujiena !!! Omniva Paštomatu  kaina 2,7 € . Siuntos išsiunčiamos sekančią darbo dieną, pristatomos per 1-2 d.d., jei tarp užsakytų prekių nėra „Išankstinio užsakymo“ prekių. 
 • Per omniva kurjerį – kaina 5,5 € , siuntos išsiunčiamos sekančią darbo dieną, pristatomos per 1 -2 d.d. , jei tarp užsakytų prekių nėra „Išankstinio užsakymo“ prekių. Kurjerio atvykimo laikas nuo 8.00 iki 17.00 val. 
 • Lietuvos paštu kaina 2,5 €. Siuntos siunčiamos registruota, pirmenybine siunta,  pristatymo laikas 3-4 d.d.
 • Pristatymas į ES valstybes bei Norvegiją Lietuvos paštu (pirmenybinė, registruota siunta per 5-8 darbo dienas) – kaina 7 €

Perkant už 70 € – pristatymas Lietuvoje nemokamas Omniva paštomatu arba pasirenkant nemokamą pristatymą paštu.

Pristatymo adreso duomenis prašome nurodyti teisingai, nuo to priklauso pristatymo laikas.

PREKIŲ PAGAMINIMO LAIKAS

Dėmesio! Prekių, kurių neturime,  pagaminimo laikas yra ilgesnis – iki  2 sav. Prie tokių prekių, pasirinkus dydį ar spalvą, atsiranda užrašas „IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS“. 

PIRKIMAS IR APMOKĖJIMAS

Atsiskaitymas per Paysera.lt. Sistemoje pasirinkite bet kurį lietuvišką banką, taip pat leidžiama pasirinkti ir kitus mokėjimo būdus, arba jei mokate iš užsienio sąskaitos iš iššokančio sąrašo pasirinkite šalį bei banką.

Užsakymas laikomas pateiktu, kai už jį gauname apmokėjimą.  Ačiū, kad perkate!

 PREKIŲ KEITIMAS-GRĄŽINIMAS

 • Jei prekė netiko, buvo nekokybiška ar dėl kokių kitų priežasčių norite ją keisti ar grąžinti, tai atlikti galima per 14 dienų nuo gavimo.
 • Grąžinamos/keičiamos nesuteptos, nedėvėtos ar kitaip nepažeistos, tvarkingai supakuotos prekės.
 • Prekės grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 • Grąžinamas prekes siųsti kartu su užpildyta  Prekių keitimo/grąžinimo forma 
 • Siuntą siųsti adresu: MB „Jolainė“, Raudondvario pl.76-2A, 105kab., Kaunas, LT 47182, Tel:860077776
 • Pinigų grąžinimas atliekamas per 14 d. nuo siuntos gavimo.
 • Pakeistos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną jeigu jos yra sandėlyje. Jei prekės nėra, jos gaminimas gali užtrukti iki 2 sav.

S1. Daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. 2. Prekių pakeitimas ar grąžinimas galimi tik tada, jei prekė nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo naudojama ir nepažeistos etiketės. Pakuotės ar prekės pakitimai įvykdyti prekės apžiūros metu, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. 3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiška arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl nusipirktos prekės spalvos, dydžio, formos, modelio ar komplektiškumo netenkinamas įsigijus prekes, kurios buvo gamintos tariantis ir užsakant individualiai. 4. Išlaidos, susidariusios prekės grąžinimo, pakeitimo metu, pirkėjui nėra grąžinamos. 5. Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai prekė buvo grąžinta arba ją pakeisti kita. 

Visais klausimais kreipkitės el.paštu info info@jolaine.lt  arba telefonu 860077776

Jei turite klausimų – mielai atsakysime. Parašykite.

Dėmesio, šiandien balandžio 2 d. dėl techninių tvarkymo darbų užsakymų pateikimas negalimas. Atsiprašome už nepatogumus.