fbpx
Home / Apmokėjimas-pristatymas

Apmokėjimas-pristatymas

 • Prekes įsigyti galima atvykus į Studiją adresu: Kaunas, Raudondvario pl. 86A (“ENERGIJOS” pastate prie autobusų stotelės).  Perkant prekes studijoje apmokėjimas priimamas tik grynaisiais.
 • Studijos darbo laikas :
  I.  – nedirbame
  II  – 10 val.-18 val. 
  III – 10 val.-18 val. 
  IV – 10 val.-18 val. 
  V  – 10 val.-18 val. 
  VI, VII – nedirbame
 • Užsakymų pristatymo būdai:
 • Atsiėmimas Studijoje Kaune – nemokamai. Siuntos suruošiamos per 1d.d., tik gavus pranešimą, kad prekės paruoštos galima atvykti atsiimti. Po pranešimo išsiuntimo užsakymą būtina atsiimti per 3 d.d.. Ilgiau prekės nesaugomos, užsakymas atšaukiamas, pinigai grąžinami.
 • Omniva Paštomatu – kaina 3 € . Siuntos išsiunčiamos sekančią darbo dieną., pristatomos per 1-2 d.d., jei tarp užsakytų prekių nėra “Išankstinio užsakymo” prekių. Pristatymui būtina nurodyti tik lietuvišką tel.nr.  Nemokamas siuntimas perkant už 70€.
 • Per Omniva kurjerį kaina 10 € (išskyrus Kuršių Nerija). Siuntos išsiunčiamos sekančią darbo dieną, pristatomos per 1-2 d.d., jei tarp užsakytų prekių nėra “Išankstinio užsakymo” prekių. Pristatymui būtina nurodyti tik lietuvišką tel.nr.   
 • Pristatymas į ES valstybes, Australiją, Norvegiją Lietuvos paštu (pirmenybinė, registruota siunta per 8-14 d. d.) – kaina 7 €

Pristatymo adreso duomenis prašome nurodyti teisingai, nuo to priklauso pristatymo laikas. Išsiuntus prekes gavėjui siunčiamas  el.laiškas apie tai, kad Užsakymas įvykdytas, su siuntos sekimo numeriu.

PREKIŲ PAGAMINIMO LAIKAS

Prekių, kurių neturime pagaminimo laikas yra iki 7 dienų (1 sav.). Pasirinkus prekės dydį/spalvą yra rodomas jos statusas -“Turime” arba “Pagaminimas per 7 dienas”. Visas užsakymas, kuriame yra šios prekės, išsiunčiamas po paskutinės prekės pagaminimo, bendroje siuntoje.

 APMOKĖJIMAS

 • Elektronine bankininkyste: PAYSERA; AB bankas „Swedbank“,;AB „SEB bankas“; AB “Luminor Bankas“(DNB); “Danske Bank”  Lietuvos filialas; AB „Citadele bankas“; AB „Šiaulių bankas“; UAB “Medicinos bankas”; Lietuvos centrinė kredito unija.
 • Kreditine ar debetine Mastercard, Maestro ar Visa mokėjimo kortele.
 • Elektroniniais pinigais: Mobiliųjų mokėjimų platforma „MoQ“, Tarptautinė „WebMoney“ sistema.
 • Su mokėjimo nurodymu (sąskaita) –  atsiskaitant Maxima kasose, „Lietuvos Spaudos“ ir „Narvesen“ kioskuose, Lietuvos pašto ir “Paypost” skyriuose bei „Perlas“ terminaluose.
 • Paprastu pervedimu arba grynaisiais banke.

Užsakymas laikomas pateiktu ir pradedamas vykdyti, kai už jį gauname apmokėjimą. Po apmokėjimo gavimo, pirkėjui į el.paštą siunčiamas laiškas su pateikto užsakymo patvirtinančia informacija.  

 PREKIŲ KEITIMAS-GRĄŽINIMAS

 1. Jei prekė netiko, buvo nekokybiška ar dėl kokių kitų priežasčių norite ją keisti ar grąžinti, tai atlikti galima per 14 dienų nuo gavimo.
 2. Grąžinamos/keičiamos nesuteptos, nedėvėtos ar kitaip nepažeistos, tvarkingai supakuotos, neindividualiai gamintos prekės.
 3. Grąžinamas prekes siųsti kartu su užpildyta  Prekių keitimo/grąžinimo forma arba užpildytą ją galima atsiųsti el.paštu jolainevaikams@gmail.com, bet į siuntą būtina įdėti Užsakymo Nr.
 4. Grąžinamą siuntą siųsti:

Paštu:  MB “Jolainė”, Raudondvario pl.86A., Kaunas, LT 47179, tel:+370 600 77776.

Paštomatu: MB “Jolainė”, Kauno RIMI Raudondvario pl. paštomatas, Raudondvario pl. 94B (Omniva, Lp Express, DPD), tel: +370 600 77776

 1. Pinigų grąžinimas atliekamas per 14d. nuo gautų prekių dienos. Siuntimo kaina 3€ yra išskaičiuojama iš grąžinamos sumos, jei įsigytų prekių vertė, išminusavus grąžinamų prekių vertę, bus mažesnė nei 70€.
 2. Pakeistos prekės išsiunčiamos sekančią darbo dieną jeigu jos yra sandėlyje. Jei prekės nėra, jos gaminimas gali užtrukti iki 2 sav. arba pagal atskirą susitarimą.
 3. Pirkėjas atlieka prekės grąžinimą savo lėšomis. Pakeistos prekės Lietuvoje siunčiamos paštomatu nemokamai, jei jos/ų vertė didesnė nei 30€, kitu atveju jai taikomas 2€ siuntimo mokestis. Keitimo į užsienį siuntimo kaina pagal atskirą susitarimą. 

S1. Daiktai keičiami, grąžinami vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” (Žin., 2001, Nr.) patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. 2. Prekių pakeitimas ar grąžinimas galimi tik tada, jei prekė nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos, nebuvo naudojama ir nepažeistos etiketės. Pakuotės ar prekės pakitimai įvykdyti prekės apžiūros metu, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais. 3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiška arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl nusipirktos prekės spalvos, dydžio, formos, modelio ar komplektiškumo netenkinamas įsigijus prekes, kurios buvo gamintos tariantis ir užsakant individualiai. 4. Išlaidos, susidariusios prekės grąžinimo, pakeitimo metu, pirkėjui nėra grąžinamos. 5. Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai prekė buvo grąžinta arba ją pakeisti kita.