Kas yra krikšto rūbai ir koks krikšto rūbas yra pagrindinis?

Kas yra krikšto rūbai ir koks krikšto rūbas yra pagrindinis? Tikriausiai ne vienai mamytei, tėveliui ar krikšto tėveliams kyla klausimas – kas yra tie krikšto rūbai, kokie jie turi būti, kurie būtini ir pan.? Šiame straipsnyje pasidalinsiu savo sukaupta patirtimi ir žiniomis apie tai. Pats pagrindinis krikšto rūbas – baltas rūbas, paprastai tariant užtektų krikštijamąjį…

Ekologiški miego drabužiai iš DėdėMiegas.lt. Atsiliepimas

ekologiski naktinukai mergaitems

„Dėdė Miegas“, jo ekologiški naktinukai su Kakės Makės piešinuku  arba kaip pirkinys tapo dideliu džiaugsmu dukrytei ir mamai.   Ar Jums buvo taip, kad nupirkusios savo vaikeliui drabužėlį likote patenkintos ir vaikelis tuo rūbeliu džiaugėsi? Norite, kad būtų džiaugsmo jums ir vaikeliui labai ilgai? Mes mamos renkam rūbelius vaikams pagal kitus kriterijus, nei mažieji rinktųsi….

Lininiai krikšto rūbeliai. Balta spalva ir du jos atspalviai

Balta spalva yra ir nevisai balta Visos spalvos turi atspalvius, taip ir balta spalva – ne išimtis. Krikšto rūbeliai gražiausi, kada jie visi vieno atspalvio, tuomet išryškėja jų faktūros, dekoro ir modelio grožis. Balta spalva turi du mums matomus atspalvius: grynai baltą (sniego baltumo) ir pieno baltą.  Krikšto rūbeliai gaminami iš abiejų atspalvių, nes abu…

Kaip pasirinkti lininius krikšto rūbelius, kad jie būtų vieno balto atspalvio

Lininiai kriksto rubeliai

Kaip pasirinkti lininius krikšto rūbelius, kad jie būtų vieno balto atspalvio Ką reikia daryti jei jau turite vieną krikšto komplekto dalį ir ieškote likusių.   Jei turite vieną krikšto rūbelį ir norite įsigyti likusius krikšto komplekto rūbus, einant pirkti, reikėtų turėti su savimi jau įsigytą  drabužėlį, kad galėtumėte palyginti atspalvius. Atspalviai tam tikrame apšvietime nepastebimi….

Krikštynų suknelė. Kokią pasirinkti, jei mergaitė lieknesnė nei įprastai?

Krikštynų suknelės mergaitėms yra įvairiausių modelių ir jos siuvamos standartinio dydžio. Dėl šios priežasties lieknesnėms mergaitėms jos netinka – yra laisvos, plačios, negražiai atrodo. Ką daryti jei norime, kad mergaitė gerai atrodytų su krikštynų suknele?