fbpx
Home / Lininiai-krikšto-rūbeliai / Kaip pasirinkti lininius krikšto rūbelius, kad jie būtų vieno balto atspalvio

Kaip pasirinkti lininius krikšto rūbelius, kad jie būtų vieno balto atspalvio

Lininiai kriksto rubeliai

Kaip pasirinkti lininius krikšto rūbelius, kad jie būtų vieno balto atspalvio

Ką reikia daryti jei jau turite vieną krikšto komplekto dalį ir ieškote likusių.

Jei turite vieną krikšto rūbelį ir norite įsigyti likusius krikšto komplekto rūbus, einant pirkti, reikėtų turėti su savimi jau įsigytą  drabužėlį, kad galėtumėte palyginti atspalvius. Atspalviai tam tikrame apšvietime nepastebimi. Perkant reikėtų įdėmiai pasižiūrėti tiek dienos, tiek dirbtiniame (lempos) apšvietime  ar krikšto rūbai yra vieno atspalvio.

Jei perkate internetu, pasiteiraukite pardavėjo kokio atspalvio jo krikšto rūbeliai, kai kurie pardavėjai ar gamintojai tai nurodo, kai kurie – ne. Jei teisingai identifikavote savo turimo rūbelio atspalvį, tuomet  įsigysite likusias krikšto kostiumo dalis taip, kad lininiai krikšto rūbeliai bus vieno atspalvio.

Rizika. Abiem šiais atvejais perkant krikšto rūbus yra rizika jog jūs neteisingai atpažinsite atspalvius. Nes tai priklauso nuo jūsų patirties šioje srityje  ir  šviesos šaltinio, kartais ir nebūna galimybės krikšto rūbelius perkant parduotuvėje palyginti juos skirtinguose apšvietimuose, o perkant internetu negalite palyginti labai tiksliai, jei neturite tokios patirties. Yra rizika ir dėl to, kad skirtingų gamintojų baltos spalvos abu atspalviai gali turėti dar ir tarpinius atspalvius.

Kaip rodo patirtis (perkant internetu), kada mamytės renkasi trūkstamų krikšto rūbelių, prie jau turimo, joms yra sunku įvardinti tiksliai kokio atspalvio yra jų krikšto rūbeliai. Todėl kartais taip nutinka, kad tik gavusios krikštynų rūbus jos supranta, jog savo turimo rūbelio atspalvį neteisingai įvardino ir dėl to buvo įsigyti ne to atspalvio krikšto rūbai. O laiko klaidai ištaisyti kartais jau ir nebėra.

Dėl baltos spalvos atspalvių buvimo, sumažėja tinkamo atspalvio krikšto rūbelių asortimento  įvairovė.  Todėl sugaišite nemažai laiko ieškodami internete ir parduotuvėse, to ko norite.

Tinkamas pasirinkimas.  Jei norite krikšto rūbelius įsigyti negaišdami laiko varginančioms paieškoms ir tokius kokius norite, tuomet geriausia visas krikšto kostiumo dalis pirkti iš vieno gamintojo, kuris gali pasiūlyti visus krikšto rūbelius ir visą reikalingą krikštynų atributiką vieno atspalvio. Įprastai gamintojai naudoja tą patį grynai baltą arba pieno baltumo atspalvį visuose gaminamuose krikšto rūbeliuose ar krikštynų atributikoje, dėl to gali pasiūlyti krikšto rūbelių abejų atspalvių ir jums nereikės dėl to rūpintis.

Krikšto rūbai, kurie užsakomi individualiai, taip pat pagaminami vieno atspalvio, o visi aksesuarai ir krikštynų atributika priderinama. Mamytėms šiuo atveju mažiausiai tenka rūpintis ir gaišti laiką.

Daugiau informacijos apie baltos spalvos atspalvius, kaip jie atrodo ir kaip juos atskirti, rasite    https://jolaine.lt/lininiai-kriksto-rubeliai/lininiai-kriksto-rubeliai-balta-spalva-ir-du-jos-atspalviai

Jei reikia pagalbos, neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą, ar norėtumėte užsisakyti rūbelius, parašykite žemiau esančioje anketoje ir aš su jumis susisieksiu per artimiausias 24 val.