fbpx
Home / Lininiai-krikšto-rūbeliai / Lininė-krikšto-skraistė / Lininiai krikšto rūbeliai. Balta spalva ir du jos atspalviai

Lininiai krikšto rūbeliai. Balta spalva ir du jos atspalviai

Balta spalva yra ir nevisai balta

Visos spalvos turi atspalvius, taip ir balta spalva – ne išimtis. Krikšto rūbeliai gražiausi, kada jie visi vieno atspalvio, tuomet išryškėja jų faktūros, dekoro ir modelio grožis.

Balta spalva turi du mums matomus atspalvius: grynai baltą (sniego baltumo) ir pieno baltą.  Krikšto rūbeliai gaminami iš abiejų atspalvių, nes abu atspalviai nežymiai skiriasi ir  jie įvardinami baltais.

Nežymus atspalvių skirtumas išryškėja tik tuomet, kai viename krikšto rūbų komplekte vienas krikšto rūbelis skiriasi atspalviu nuo kito krikšto rūbo atspalvio. Skirtumas matomas dar ir tuo atveju, kai  krikšto rūbai puošiami kito balto atspalvio mezginiais, juostelėmis, gėlėmis  ar kt.Lininiai kriksto rubeliai

Ne tik lininiai krikšto rūbeliai, bet ir iš kitos sudėties audinio pagaminti krikšto rūbai turi abu atspalvius,  perkant juos, reikia į tai atkreipti dėmesį.

Vizualiai, tam tikrame apšvietime (kai perkame parduotuvėje) arba nuotraukoje (kai perkame  rūbelius internetu) pamatyti atspalvių skirtumą nevisuomet įmanoma (tai priklauso nuo nuotraukos kokybės). O natūraliame saulės apšvietime atspalvių skirtumas krikšto rūbeliuose pastebimas, tad  būnant gamtoje ir kokybiškose šventės nuotraukose, kuriose iš arti fotografuota, skirtumas tikrai  bus matomas.

Norint, kad lininiai krikšto rūbeliai ar kitos audinio sudėties krikšto rūbai gražiai atrodytų visais atvejais, reikia pasirinkti jų komplektą iš vieno baltos spalvos atspalvio.

Kaip išsirinkti, kad krikšto rūbai  būtų vieno atspalvio skaitykite straipsnyje: https://jolaine.lt/lininiai-kriksto-rubeliai/lininiai-kriksto-rubeliai-kaip-pasirinkti